Δομή

Καλλιτεχνικός Διευθυντής
Γιώργος Κουμεντάκης


ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

Διευθυντής Καλλιτεχνικού
Συντονισμού & Διανομών
Παναγής Παγουλάτος


Διευθύντρια Παραγωγής
Στέλλα Αγγελέτου

Ειδικός Συνεργάτης
Καλλιτεχνικού Διευθυντή
Γιώργος Μάτσκαρης

Καλλιτεχνική Συνεργάτιδα
Μαρία Μεταξάκη

Καλλιτεχνική Συνεργάτιδα
Ανάπτυξης

Νίκη Ξένου

Μουσική Σύμβουλος Διανομών
Σοφία Ταμβακοπούλου

Συνεργάτιδα Καλλιτεχνικού Διευθυντή
Αγγελική Κεραμίδα

Συνεργάτιδα Διευθυντή
Καλλιτεχνικού Συντονισμού
& Διανομών

Ευτυχία Βλάχου

Συνεργάτιδα Διεύθυνσης Παραγωγής /
Υπεύθυνη Φιλοξενίας
Κατερίνα Σίνου


ΜOΥΣΙΚOΣ ΤOΜΕΑΣ

Αρχιμουσικοί
Λουκάς Καρυτινός
Ηλίας Βουδούρης


Υπεύθυνη Μουσικής Προετοιμασίας
Σοφία Ταμβακοπούλου

Βοηθός Αρχιμουσικός

Νίκος Βασιλείου


Μονωδοί

Υψίφωνοι
Βασιλική Καραγιάννη
Έλενα Κελεσίδη
Τσέλια Κοστέα
Μαρία Μητσοπούλου

Μυρτώ Παπαθανασίου
Χριστίνα Πουλίτση

Μεσόφωνος
Λυδία Αγγελοπούλου

Τενόροι
Σταμάτης Μπερής
Δημήτρης Πακσόγλου
Νίκος Στεφάνου
Γιάννης Χριστόπουλος

Βαρύτονοι
Δημήτρης Πλατανιάς
Διονύσιος Σούρμπης
Δημήτρης Τηλιακός
Τάσης Χριστογιαννόπουλος

Βαθύφωνοι
Τάσος Αποστόλου
Δημήτρης Κασιούμης
Πέτρος Μαγουλάς


Oρχήστρα

Προϊστάμενος Oρχήστρας
Ηλίας Βουδούρης

Γραμματέας Oρχήστρας
Μαρία Αγγελοπούλου

Εξάρχοντες
Χάρης Χατζηγεωργίου
Αλέξης Θεοφυλάκτου

Α' Βιολιά
Νίνα Πατρικίδου*
Γιάννος Μαργαζιώτης*
Ευάγγελος Δεσποτίδης**
Κώστας Αναστασόπουλος**
Ευαγγελία Αγραφιώτου**
Ηλίας-Ίων Λιβιεράτος**
Μιχαήλ Βοριάς
Νικόλαος Καραγιάννης
Εμμανουήλ Στρατουδάκης
Θεοδώρα Σερελέα
Γεώργιος Παπαδόπουλος
Γιάννης Αλεξανδρόπουλος
Δημήτρης Μαργαρίτης
Nτόριαν Ιντρίζι
Δήμητρα Τριανταφύλλου
Ιωάννα Γαϊτάνη
Χαράλαμπος Καρασαββίδης

Β' Βιολιά
Αργυρώ Σειρά*
Κώστας Παναγιωτίδης*
Μιχαήλ Κολοκοτρώνης**
Στέλλα Καρυτινού**
Θωμάς Στεφανίδης**
Χρήστος Τριανταφύλλου
Νίκος Δεσποτόπουλος
Κώστας Λαζαρίδης
Φραγκίσκος Μαργαρίτης
Αιμίλιος Γκάτσος
Μιχάλης Αμαραντίδης
Γεώργιος Παπαδημητρίου
Ευγένιος Ζμπάι
Χρυσή Κουτσαυτάκη

Βιόλες
Ηλίας Σδούκος*
Αγγελική Γιαννάκη*
Μαρία Κορή**
Μάριος Δαπέργολας**
Δημήτρης Τερζάκης
Μαριβίτα Γραμματικάκη
Πάτρικ Έβανς
Νικόλαος Δεληγιαννάκης
Νικόλαος Παπαγιάννης
Κρυσταλία Γαϊτάνου
Στέλιος Παπαναστάσης

Βιολοντσέλα
Νίκος Καβάκος*
Νικόλαος-Σπυρίδων Πρεβεζιάνος*
Σταύρος Ανανάς**
Ελένη Ραβανοπούλου**
Γιολάντα Καραμούζα**
Αγχάραντ Γκρήφυδ
Μαριλένα Βάσσου
Μαρία Δημησιάνου
Ρίτα Στρατηγοπούλου
Μαρίνα Κολοβού

Κοντραμπάσα
Βασίλης Παπαβασιλείου*
Χρήστος Κομισόπουλος*
Γιάννης Σερελέας**
Κώστας Κουβέλης**
Δημήτρης Δημητριάδης
Χρήστος Ντουμάνης
Φέργκιους Κάρρυ

Άρπες
Αλεξάνδρα Ρουβά*
Άννα Δερμάνη*
Λίλιαν Εσίποβα


Φλάουτα
Θεόδωρος Μαυρομμάτης*
Νικόλαος Νικόπουλος*
Ηλίας Μπάρμπας**
Ζαχαρίας Ταρπάγκος**
Ευαγγελία Νεουδάκη**

Όμποε
Ιωάννης Παπαγιάννης*
Κώστας Τηλιακός*
Ντιμίτρι Σαφαριάν-Σιμονένκο*
Θεόδωρος Αργυρόπουλος**
Ιλλύριος Μάνθιος**

Κλαρινέτα
Σπυρίδων Tζέκος*
Ιωάννης Καραγιαννίδης*
Γιάννης Σαμπροβαλάκης**
Παναγιώτης Σιωράς**

Φαγκότα
Γεώργιος Φαρούγγιας*
Δημήτρης Ντακοβάνος*
Σόνια Πισκ**
Ρέα Πικίου**
Άλεξ Κάλτσο

Κόρνα
Χρήστος Καλούδης*
Άγγελος Σιωράς*
Αναστάσιος Μπακούρης**
Σπυρίδων Μπάκος**
Διονύσης Μοντσενίγος**
Oυρανία Σταματέλου**
Άγγελος-Σπυρίδων Κοσκινάς**

Τρομπέτες
Κωνσταντίνος Νίκας*
Δημήτρης Γκόγκας*
Αλέξανδρος Mαυρόπουλος**
Νικόλαος Σαρρής**

Τρομπόνια
Σπυρίδων Γαντζίας*
Σπυρίδων Φαρούγγιας*
Εμμανουήλ Δημητρόπουλος**
Κωνσταντίνος Τζίβας**
Σταύρος Κλαβανίδης**

Τούμπα
Νίκος Ζερβόπουλος*

Τύμπανα
Δημήτρης Τζαφέστας*
Μαρίνος Τρανουδάκης*

Κρουστά
Κώστας Βορίσης**
Κώστας Θεοδωράκος**
Γεώργιος Καλογερόπουλος**
Παναγιώτης Ζιάβρας**
Αθανάσιος Παπαδημητρίου**

* Κορυφαίοι/-ες Α'
** Κορυφαίοι/-ες Β'



Χορωδία

Διευθυντής Χορωδίας
Αγαθάγγελος Γεωργακάτος

Υψίφωνοι
Βίκυ Αθανασίου
Ελισάβετ Αθανασοπούλου
Φύλλη Γεωργιάδου
Μαρία Γουρνιά
Έφη Δημητρέλου
Μιρέιγ Ιβάνοβα
Ελένη Κουτσούμπη
Αγγελική Μαρινάκη
Γιώτα Oικονομίδου
Ιφιγένεια Παυλή
Πέννη Ρίζου
Θέη Σταύρου
Φωτεινή Χατζιδάκη

Μεσόφωνοι
Ειρήνη Αθανασίου
Ζωή Απειρανθίτου
Αμαλία Αυλωνίτη
Ειρήνη Αφάλη
Ελένη Βουδουράκη
Ελισάβετ Κλονόβσκαγια
Βάγια Κωφού
Βικτώρια Ντίνα-Μαϊφάτοβα
Βασιλική Πετρόγιαννη
Μπαρούνκα Πράιζινγκερ
Ελένη Σωτηρίου
Αναστασία Χριστοφιλάκη

Τενόροι
Χαράλαμπος Βελισσάριος
Χρήστος Γιαννούλης
Φίλιππος Δελλατόλας
Γιάννης Δήμογλου
Θανάσης Ευαγγέλου
Κώστας Θεοχάρης
Βασίλειος Κωτσικογιάννης
Παναγιώτης Πρίφτης
Γιώργος Σαμαρτζής
Νεκτάριος Σαμαρτζής
Γιώργος Σούτης
Νίκος Τσαούσης
Ζαχαρίας Τσούμος
Μάνουελ Φοίνιξ

Βαρύτονοι
Αναστάσιος Δημέγγελης
Σωτήρης Κολυδάς
Χρήστος Λάζος
Νίκος Πετρίδης
Ιωάννης Σταματάκης
Αντώνης Χατζηδημητρίου

Βαθύφωνοι
Θεόδωρος Αϊβαλιώτης
Χρήστος Αμβράζης
Παύλος Μαρόπουλος
Θεόδωρος Μωραΐτης
Ανδρέας Παπαγρηγοριάδης
Αλέξανδρος Πιττακός
Παύλος Σαμψάκης
Νίκος Συρόπουλος


Παιδική Χορωδία*

Διευθύντρια Παιδικής
Χορωδίας

Κωνσταντίνα Πιτσιάκου

*Στο πλαίσιο της εκπαιδευτικής
αποστολής της ΕΛΣ


ΜΠΑΛΕΤO

Διευθυντής Μπαλέτου
Κωνσταντίνος Ρήγος

Καλλιτεχνικός Συνεργάτης
Διευθυντή Μπαλέτου

Άγγελος Παναγόπουλος

Βοηθός Διευθυντή
Βίκυ Μπούρχα

Καλλιτεχνική Συντονίστρια
Ιβάνα Κατσούλα

Επιμελητής Μπαλέτου
Γιάννης Μπενέτος

Βοηθοί χορογράφου /
Υπεύθυνες δοκιμών

Ιρίνα Ακριώτη-Κολιουμπάκινα
Χριστιάνα Στεφάνου

Διδασκαλία Χορογραφίας
Φώτης Διαμαντόπουλος

Φυσικοθεραπευτές
Θανάσης Καινούργιος
Έντουαρτ Κατσικιάν


Α' Χορευτές
Ελεάνα Ανδρεούδη
Αιμιλία Γάσπαρη
Ευρυδίκη Ισαακίδου
Μαρία Κουσουνή
Νατάσσα Σιούτα
Αλίνα Στεργιανού
Γιώργος Βαρβαριώτης
Nτανίλο Zέκα
Βαγγέλης Μπίκος
Aλεξάνταρ Nέσκωβ
Στράτος Παπανούσης
Ίγκορ Σιάτζκο

Σολίστ
Ηώ Καλοχρήστου
Μάνια Καραβασίλη
Βανέσα Κούρκουλου
Δήμητρα Λαούδη
Χριστίνα Μακρίδου
Πόπη Σακελλαροπούλου
Μήτση Στεργιανού
Γεωργία Τρίτση
Αγάπιος Αγαπιάδης
Στέλιος Κατωπόδης
Αντώνης Κορούτης
Βιορέλ Μπερίντε

Κορυφαίοι
Άννα Φράγκου
Φώτης Διαμαντόπουλος
Μπλέντι Λατίφι
Γιάννης Μπενέτος 
Έκτωρ Μπολλάνο
Φλωριάν-Μιχάλης Παππάς

Corps de ballet
Κλεοπάτρα Ανερούσου
Αθηνά Βρούβα
Γιοβάνκα Ζάριτς
Όλγα Ζουρμπινά
Εύη Καρπούζη
Ιβάνα Κατσούλα
Έλενα Κέκκου
Ελένη Κλάδου
Αβροκόμη Κλουκίνα
Μάγδα Κούκου-Φέρρα
Μαργαρίτα Κώστογλου
Δέσποινα Μπισμπίκη
Βίκυ Μπούρχα
Αγιούκα Νίττα
Αρετή Νότη
Ρίνα Σιμάντα
Ελευθερία Στάμου
Ζωή Σχοινοπλοκάκη
Βίκυ Τσιρογιάννη
Αριάδνη Φιλιππάκη
Γιάννης Γκάντσιος
Γιάννης Λάβνερ
Ευάγγελος Λαφάρας
Κρίστιαν Μάνεβ
Γιάννης Μητράκης
Νίκος Μοσχής
Εσμεράλντο Μπίτρο
Τζορντάνο Μπότσα
Έλτον Ντιμρότσι
Ιλίρ Σίπρι
Θανάσης Σολωμός
Δημήτρης Φέρρας
Γιώργος Χατζόπουλος


ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ

Καλλιτεχνικός Διευθυντής
Αλέξανδρος Ευκλείδης

Διεύθυνση Παραγωγής
Εναλλακτικής Σκηνής
Μανόλης Σάρδης

Καλλιτεχνικός Συνεργάτης /
Υπεύθυνος Επικοινωνίας Εναλλακτικής Σκηνής
και Εκπαιδευτικών & Κοινωνικών Δράσεων

Βάιος Μαχμουντές

Υπεύθυνη Δημοσίων Σχέσεων
Εναλλακτικής Σκηνής
και Εκπαιδευτικών & Κοινωνικών Δράσεων

Λυδία Αγγελοπούλου

Συνεργάτιδα
Καλλιτεχνικού Διευθυντή
Εναλλακτικής Σκηνής

Μαριάννα Τζανή

Καλλιτεχνικές Συντονίστριες
Εναλλακτικής Σκηνής
Λίλα Καραγγέλου
Σταυρούλα Μπαρούτσα

Καλλιτεχνικοί Συντονιστές Σκηνής
Αλέξης Ζερβάνος
Βίκυ Καλαϊτζίδου


ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΣΚΗΝΗΣ

Διευθύντρια
Κατερίνα Πετσατώδη

Μουσική Προετοιμασία Μονωδών
Χρύσανθος Αλησάφης
Ειρήνη Αντωνιάδου
Νίκος Βασιλείου
Φρίξος Μόρτζος
Μαρία Νεοφυτίδου
Σοφία Ταμβακοπούλου
Δόμνα Χάλαρη

Μουσική Προετοιμασία
Χορωδίας
Ερμιόνη Νάστου

Μουσικοί Συνοδοί
Μπαλέτου-Πιανίστες

Έρις Μουστίδη-Μελωγιαννίδη
Αναστάσιος Χαμηλάκης

Ενορχηστρωτής-Υπεύθυνος
Μουσικής Βιβλιοθήκης & Ιστορικού Αρχείου

Γιάννης Μπελώνης

Επιμελητής Μουσικού
Υλικού Oρχήστρας

Διονύσης Βουδούρης

Διαχείριση Συλλογών Ιστορικού Αρχείου
Μίνα Σουλάντζου

Καλλιτεχνικός Σύμβουλος - 
Υπεύθυνος Ραδιοφωνικών
Εκπομπών

Νίκος Ξανθούλης

Βοηθός Διεύθυνσης Σκηνής
Γιώργος Δούμος

Καλλιτεχνική Συνεργάτιδα
Μαρία Καραλή

Βοηθός Σκηνοθέτη
Ίων Kεσούλης

Oδηγοί Σκηνής
Μαρίνα Βαφειάδη
Φανή Γκάρτζου
Βίβιαν Μελά
Ράια Τσακηρίδη

Επιμελητής Oρχήστρας
Κώστας Μάτσικας

Επιμελητής Χορωδίας
Γιάννης Δήμογλου

Μουσικό Υποβολείο, Υπέρτιτλοι
Εύη Σταφέτα

Τμήμα ήχου, ηχοενίσχυσης και ηχοληψίας

Προϊστάμενος
Γεώργιος Ρεκούτης

Υπεύθυνος Εικόνας και Ειδικών Προγραμμάτων
Χρήστος Τσακηρίδης

Σχεδιάστρια Εικόνας - 'Ηχου
Γεωργία Δεκεμίδου

Σχεδιαστές Ήχου
Νεκτάριος Λουλούδης
Αναστάσιος Τσίγκας




ΑΝΩΤΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ
ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ ΕΛΣ


Διευθυντής
Γιάννης Ντοντσάκης

Υπεύθυνος Σπουδών

Γιώργος Μάτσκαρης

Βοηθός Διευθυντή
Άλκηστις Λαλά

Γραμματεία / Επιμελήτριες Σχολής
Αθηνά Βρούβα
Κόμη Κλουκίνα

Διδακτικό Προσωπικό
Επαγγελματικών Τμημάτων
Μυρτώ Γράψα
Γιάννης Ζαρώτης
Άρτεμις Ιγνατίου
Θανάσης Καινούργιος
Αθανασία Κανελλοπούλου
Ελένη Κλάδου
Μαρία Κουσουνή
Βαγγέλης Μπίκος
Αλεξάνταρ Νέσκωβ
Δήμητρα Σβήγκου
Αλίνα Στεργιανού
Δήμητρα Στεργιανού
Νέστωρ Ταίηλορ
Έλενα Τοπαλίδου
Γιάννης Τσιγκρής
Στεριανή Τσιντζιλώνη
Aναστασία Χαρμαντά

Διδακτικό Προσωπικό
Προπαρασκευαστικών Τμημάτων
Ελένη Κλάδου
Άλκηστις Λαλά
Aλεξάντερ Nέσκωβ

Μουσικοί Συνοδοί
Ευρυδίκη Αμπάλοβα
Γιέλκιτσα Καράνοβιτς
Βασίλης Λάζαρης
Θοδωρής Ρέγκλης


ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ

Καλλιτεχνική Συντονίστρια

Εύη Νάκου

Καλλιτεχνική Συντονίστρια
Παραγωγής

Εύα Καρτερού

Καλλιτεχνικοί Συνεργάτες

Ανν-Κριστίν Σωφρονίου
Γιάννης Ιασωνίδης

Υπεύθυνη Δημοσίων Σχέσεων
Λυδία Αγγελοπούλου


ΤOΜΕΑΣ
ΔΡΑΜΑΤOΛOΓΙΑΣ


Υπεύθυνος
Νίκος Α. Δοντάς

Συνεργάτιδα Μουσικολόγος /
Υπεύθυνη Εικονικού Μουσείου

Σοφία Κομποτιάτη

Συνεργάτιδα
Φοίβη Παπαγιαννίδη

Επιμέλεια Κειμένων
Δημήτρης Καραδήμας

Μετάφραση στα Αγγλικά
Αγγελική Μπούρα

Σελιδοποίηση εντύπων
Μαρία Μπουγιούκου



ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΒΟΛΗΣ
ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ


Υπεύθυνος Προβολής,
Επικοινωνίας, Τύπου και ΜΜΕ

Βασίλης Λούρας

Υπεύθυνη Δημοσίων Σχέσεων,
Καλλιτεχνική Συνεργάτιδα Προβολής,
Επικοινωνίας και ΜΜΕ

Ηώ Καλοχρήστου


Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων,
Προβολής, Επικοινωνίας και ΜΜΕ

Μυρσίνη Βασιλοπούλου
Φοίβη Παπαγιαννίδη
Χρύσα Σαμοΐλη-Γιαννοπούλου


Υποδοχή Επισήμων
Λυδία Αγγελοπούλου

Oμαδικές Πωλήσεις
Βίκυ Πανάγου


ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙOΙΚΗΤΙΚΩΝ
ΚΑΙ OΙΚOΝOΜΙΚΩΝ
ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ


Οικονομική - Διοικητική
Διευθύντρια

Μαρία Ανεστοπούλου

Υπεύθυνος Διοικητικών
Υπηρεσιών και Προσωπικού

Κοσμάς Κοσμάς

Πρωτόκολλο
Χαρά Στεφανή

Υπεύθυνος Τμήματος
Συμβάσεων

Δημήτρης Σταυρόπουλος

Τμήμα Συμβάσεων
Κωνσταντίνα Βερώνη
Βάσω Βουγογιαννοπούλου
Εύη Καρπούζη
Γιάννης Κόνας

Υπεύθυνη Τμήματος
Γραμματείας

Λίνα Στάμου

Τμήμα Γραμματείας
Δέσποινα Δάσκα
Μίνα Ζαφείρη-Βλαχάκη

Επιμελητές
Αβραάμ Καραμέρος
Γιάννης Τσίτσικας

Υπεύθυνη Oικονομικών
Υπηρεσιών

Σοφία Βογιατζίδου

Λογιστήριο
Κατερίνα Γερογιάννη (Λογίστρια)
Βαρβάρα Δάσκα (Βοηθός λογιστή)
Ευθύμιος Καρυαμπάς (Λογιστής)
Δημήτρης Σκορδούμπλας (Λογιστής)

Υπεύθυνη Τμήματος Προμηθειών
Τότα Πρίτσα

Τμήμα Προμηθειών
Αναστασία Δημητρίου
Ευαγγελία Μπαρούμα
Θοδωρής Σερεντέλλος
Αθανασία Τομαρά

Υπεύθυνη Μισθοδοσίας
Ελένη Θεοχαροπούλου

Τμήμα Μισθοδοσίας
Αγγελική Θεοχαροπούλου

Υπεύθυνος Τμήματος
Καταχώρησης Δεδομένων

Παναγιώτης Δήμου

Τμήμα Καταχώρησης Δεδομένων
Άννα Παπαδοπούλου
Κλεοπάτρα Σπανού
Κυριακή Σπυροπούλου

Υπεύθυνος Ταμείου

Γιώργος Τσιτούρας

Υπεύθυνος Πληροφορικής
και Τεχνικής Υποστήριξης Η/Υ

Δημήτρης Ζαφειρόπουλος

Συνεργάτες Τμήματος
Πληροφορικής και Τεχνικής
Υποστήριξης Η/Υ

Ηλίας Ευθυμίου
Γιώργος Κωνσταντόπουλος

Υπεύθυνος Τομέα
Κτιριακών Εγκαταστάσεων,
Φυλάκων και Καθαριστριών

Ιωάννης Μητρόπουλος

Βοηθός Υπευθύνου Φυλάκων και Καθαριστριών
Θεολόγος Καρτάλης

Γραμματεία Διοικητικού Συμβουλίου
Αγγελική Κλάδου

Γραφείο Αναπτυξιακών
Προγραμμάτων

Ευαγγελία Ξανθοπούλου

Υπεύθυνη Συνεργασιών
Κλεοπάτρα Σπανού

Υπεύθυνη Περιοδειών
Αστερία Σαμουελιάν

Υποδοχή - Φιλοξενία
Καλλιτεχνών

Εύη Τσεκούρα


ΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

Νομικός Σύμβουλος
Γιώργος Καραζάνος

Νομική Συνεργάτιδα
Γιούλη Παπούλια


ΤΕΧΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ


Καλλιτεχνικός-Τεχνικός Συντονιστής
Σωκράτης Δαλαμάγκας

Αναπληρώτρια Καλλιτεχνικού-
Τεχνικού Συντονιστή

Τζένη Νομικού

Βοηθός Καλλιτεχνικού-Τεχνικού
Συντονιστή

Καλλιόπη Τσιάμη

Γραμματεία Τεχνικής Διεύθυνσης
Θ.Α.

Τμήμα Παραγωγής

Συντονισμός Σκηνογραφικού Τμήματος
Κωνσταντίνος Θεοφάνης

Παραγωγή Σκηνικών
Κωνσταντίνος Θεοφάνης
Βασιλική Παπαδοπούλου

Σχεδιασμός - Μελέτη Κατασκευής
Σκηνικών
Σταύρος Καλημέρης

Επιμέλεια Φροντιστηριακού Υλικού
Ανεστίνα Αργυροπούλου

Συντονισμός Ενδυματολογικού
Τμήματος
Χρυσάνθη Ψαροπούλου

Παραγωγή Κοστουμιών
Ντίνα Αντωνοπούλου
Ευάγγελος Μαντζαβίνος
Χρυσάνθη Ψαροπούλου

Υπεύθυνη Ραπτικού
Συνεργείου

Σταυρούλα Παμπουχίδου

Καλλιτεχνική επιμέλεια
κατασκευής κοστουμιών

Σοφία Μενδρινού

Υπεύθυνος Ραφής Καπέλων
Αλέξανδρος Ντακιούς

Υπεύθυνη Βεστιαρίου
Ευαγγελία Κατσαρή

Υπεύθυνος Κομμώσεων,
Περουκών και Μακιγιάζ

Παύλος Κατσιμίχας

Υπεύθυνη Βεστιαρίου
Θεάτρου και Ενδυτριών

Αθανασία Πασχάλη

Τμήμα Σκηνής

Υπεύθυνοι Μηχανικών Σκηνής

Ξενοφώντας Ζαχαρίου
Ευστράτιος Κονδύλης
Κωνσταντίνος Μπαρούνης
Χρήστος Πιτατζής
Αλέξανδρος Τσέρης

Υπεύθυνοι Ηλεκτρολόγων
και Φωτιστών

Γιώργος Δούβρης
Δημήτριος Κουτάς
Αλέξανδρος Κουτρουλάκης
Ελευθέριος Μπάνος

Υπεύθυνοι Φροντιστών
Ιλίρ Κουιτζίου
Κυριάκος Κουρκούτης

Τμήμα Κατασκευών

Υπεύθυνος Ξυλουργείου
Δημήτρης Κηρύκος

Υπεύθυνος Σιδηροκατασκευαστών
Ευθύμιος Μώρης

Υπεύθυνη Κατασκευών
Φροντιστηρίου

Αθανασία Βακίδου

Υπεύθυνος Πλαστικών Ζωγράφων
Ιωακείμ Σαρρής

Υπεύθυνος Ζωγράφων
Γιώργος Ράπτης

Υπεύθυνος Γενικών
Καθηκόντων και Oδηγών

Κώστας Γεωργουσόπουλος

Υπεύθυνος Αποθήκευσης &
Καταλογογράφησης Σκηνικών

Ευάγγελος Ταπραντζής

Τμήμα Κτιριακών Εγκαταστάσεων

Υπεύθνος Ηλεκτρολόγος
Μηχανικός Η/Μ, Τεχνικός
Ασφαλείας
Χρήστος Σαντοριναίος

Υπεύθυνη Μηχανολόγος
Πένυ Μαλτέζου

Υπεύθυνος Ηλεκτρολόγων
Συντήρησης Θεάτρου

Θεόδωρος Ρίζος