Τετάρτη, 11 Σεπτεμβρίου 2019

Ακρόαση Χορωδών - Ονομαστική κατάταξη συμμετεχόντων

Ακολουθεί η ονομαστική κατάταξη για την ακρόαση χορωδών που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 13 και το Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου στις εγκαταστάσεις της ΕΛΣ στο ΚΠΙΣΝ:

 

Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου 2019

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΠΑΝΟΣ

ΠΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

 

15:30

DE FARIA CRUZ FABIO

ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΑΛΟΓΡΙΔΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΝΤΡΙΤΑΝ -ΦΩΤΗΣ

ΜΠΡΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΑΖΑΠΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

16:00

ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΛΥΔΙΑ

ΚΑΚΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΤΣΟΥΠΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΚΟΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΧΙΝΤΙΑΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

 

17:00

RECHKALOVA MARINA

SAMSON ANNA -MARIA

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΟΛΑΝΔΑ

ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΡΕΑ

ΓΙΑΤΡΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΖΕΡΒΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

ΜΑΝΣΟΛΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΜΠΟΝΤΑΡΕΝΚΟ ΛΟΥΝΤΜΙΛΑ

ΠΟΛΛΑΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΤΣΑΧΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΤΣΙΜΙΔΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ

ΧΑΖΙΡΑΚΗ ΝΙΚΗ

 

18:00

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΒΕΛΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΕΛΛΗΝΑ

ΚΑΛΕΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

ΜΕΛΙΣΣΙΔΗ ΕΛΕΝΗ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΤΣΟΥΚΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΦΥΚΑΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

 

19:00

ΔΕΣΠΟΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΕΞΑΡΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΟΛΗ

ΖΑΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΚΑΛΟΦΩΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΕΡΤΣΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΧΑΧΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

 

Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου

15:00

 

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΒΑΡΔΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΚΑΡΑΜΟΥΖΑ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΣΚΑΦΕΤΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ

ΚΙΤΙΡΙΟΓΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΚΟΚΟΣΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΜΟΛΥΒΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΛΓΑ

ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΣΜΕΡΟΥ ΑΝΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΧΟΥΖΟΥΡΑΚΗ ΑΓΑΠΗ

 

16:00

ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΒΑΓΓΕΛΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ

ΓΟΥΣΕΤΗ ΜΑΡΙΑ

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΛΥΓΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΜΙΧΑΗΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΜΟΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

ΡΙΕΡΑ ΑΝΝΑ-ΕΛΕΩΝΟΡΑ

ΣΑΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ

ΤΣΕΒΑ ΜΑΡΙΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΖΩΡΖΕΤ

 

17:00

ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ

ΗΑRCOURT MADELEINE

ΚΑΙΣΑΡΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ

ΚΑΠΑΤΑΗ ΣΥΛΒΑ

ΚΑΤΣΑΜΑΤΣΑ ΕΥΤΕΡΠΗ

ΠΟΛΙΤΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ

ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΤΣΙΡΩΝΗ ΔΑΝΑΗ