Ονομαστικές καταστάσεις για τις ακρόασεις 9 & 11 Ιουνίου για την παιδική χορωδία

Παρασκευή 08 Ιουνίου 2018

ONOMAΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΚΡΟΑΣΕΙΣ 09 & 11 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΟΡΩΔΙΑ

Οι ακρόασεις  της  Παιδικής  Χορωδίας θα  πραγματοποιηθούν στον Ταύρο, στην αίθουσα Χορωδίας, Αρχιμήδους 16, το Σάββατο 9 και την Δευτέρα 11 Ιουνίου 2018.
Προσέλευση 15 λεπτά πριν από την ανακοινωμένη ώρα.
Τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν στην ιστοσελίδα της ΕΛΣ εντός 15 ημερών από την ημερομηνία ακρόασεων.


ONOMAΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ 09/06/2018

10.00 - 10.30 π.μ.
ΒΡΕΤΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΤΟΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΚΟΝΤΙΖΑ ΕΛΕΝΗ
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΑΠΑΔΕΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ
DE FLAVIS ΕΛΛΗ
ΓΙΑΝΝΑΤΟΥ ΖΩΗ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ
ΚΟΜΜΑΤΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ
ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

10.30 - 11.00 π.μ.
ΑΡΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗ ΑΡΕΤΗ
ΧΕΙΜΩΝΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ
ΡΟΥΣΣΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΜΠΑΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΓΑΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΓΚΙΩΝΗ ΦΙΛΑΝΘΗ

11.00 - 11.30 π.μ.
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ
ΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ
ΠΑΤΡΙΚΗ ΝΙΚΗ
ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΑΖΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ
ΝΟΜΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

11.30 - 12.00 π.μ.
ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΜΠΟΥΛΙΓΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΑΞΗΡΗΣ ΙΚΑΡΟΣ
ΚΑΞΗΡΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΜΠΙΡΜΠΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ
ΜΑΜΑΗ ΖΩΗ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ
ΣΑΚΕΛΛΙΩΝ ΜΑΓΙΑ

12.00 - 12.30 μ.μ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ
ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΝΤΙΝΟΥ ΔΑΝΑΗ
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΜΑΣΤΡΟΝΙΚΟΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΗΛΙΑΝΑ
ΔΑΜΟΥΛΑΡΗ ΣΟΦΙΑ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΖΩΗ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

12.30 - 13.00 μ.μ.
ΣΦΥΡΙΚΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΦΑΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΚΟΡΔΑ ΑΝΝΑ
ΚΑΙΝΤΑ ΘΑΝΙΑ
ΚΑΙΝΤΑ ΜΑΡΙΛΙΑ
ΔΟΥΛΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΛΕΚΑ ΣΟΦΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

13.00 - 13.30 μ.μ.
ΚΑΡΑΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΣΑΡΙΑΝ ΠΑΝΑΧΙ ΡΩΞΑΝΗ
ΣΑΡΙΑΝ ΠΑΝΑΧΙ ΠΕΡΣΕΑΣ
ΤΖΙΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΚΟΥΣΤΑ ΕΛΕΝΑ
ΝΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΑΜΠΑΡΔΑΚΗ ΑΛΙΚΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΙΛΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
BUZOIANU ANA-MARIA-DESPINA

13.30 - 14.00 μ.μ.
ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΤΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ- ΧΛΟΗ
ΚΡΑΣΑ ΑΝΝΑ - ΙΡΙΣ
OTAKE IANASSA
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΜΜΕΛΕΙΑ
ΠΑΝΤΕΛΗ ΖΩΗ
ΠΕΝΤΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ

14.00 - 14.30 μ.μ.
ΠΕΤΣΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ
ΖΗΚΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ
ΜΑΚΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΟΤΑΡΑ ΝΕΦΕΛΗ
ΜΠΟΚΟΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΖΟΥΜΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΚΑΡΔΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΑΒΙΝΑ

14.30 - 15.00 μ.μ.
ΚΑΖΑΤΖΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ
ΜΙΣΙΧΡΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΛΥΝΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ
ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ
ΤΖΙΝΟΥ ΖΩΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ
ΑΣΘΕΝΙΔΗ ΝΑΣΙΑ

15.00 - 15.30 μ.μ.
ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ
ΑΝΔΡΕΑΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ
ΤΕΛΑΚΗ ΖΩΗ
ΔΕΔΕΜΑΔΗ ΦΑΙΝΑΡΕΤΗ
ΓΟΥΖΟΥΑΣΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΜΕΛΙΝΑ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

15.30 - 16.00 μ.μ.
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΡΜΑΤΑ ΤΟΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΗ
ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ
ΓΙΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΡΟΥΦΙΚΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΛΕΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

16.00 - 16.30 μ.μ.
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΒΟΥΓΙΟΥΚΑ ΔΑΝΑΗ
ΚΟΤΡΩΝΗ ΑΝΝΑ ΣΤΑΣΙΝΗ
ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ
ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΒΕΛΙΝΑ
ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ






ONOMAΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ 11/06/2018

17.00 - 17.30 μ.μ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΙΔΡΑ-ΥΒΟΝΝΗ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΔΩΡΟΘΕΑ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΓΟΥΣΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΤΑΣΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ-ΛΟΥΚΑΣ
ΒΑΡΥΜΠΟΠΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΚΑΝΙΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΛΗ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ

17.30 - 18.00 μ.μ.
ΣΟΦΟΥ ΣΙΜΟΝΗ
ΛΙΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΤΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΛΙΚΗ
ΜΑΧΦΟΥΝΤ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ ΧΙΟΝΑΤΗ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΚΟΤΣΗ ΧΑΡΙΤΩ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΒΑΣΣΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΤΑΜΒΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΤΖΟ

18.00 - 18.30 μ.μ.
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΑΣΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΕΝΤΖΕΛΙΔΗ ΟΛΓΑ-ΕΛΕΝΗ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΛΙΑΝΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ
ΠΑΠΑΚΟΥΝΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΖΑΝΙΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΚΑΜΙΝΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ
ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

18.30 - 19.00 μ.μ.
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΨΥΧΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΦΩΤΕΙΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΦΕΡΡΕΤΤΙ ΔΑΦΝΗ
ΦΕΡΡΕΤΤΙ ΗΛΕΚΤΡΑ
ΚΑΡΓΑΚΟΥ ΜΗΛΑΝΘΗ
ΚΑΡΓΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΡΙΣΤΗ-ΜΠΑΡΛΙΑ ΡΟΔΑΛΗ
ΡΟΪΛΟΣ ΑΙΓΕΑΣ
ΜΗΤΣΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΠΑΛΗΒΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

19.00 - 19.30 μ.μ.
ΚΑΡΙΑΜΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΚΑΡΙΑΜΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΠΟΥΖΑΛΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΩΠΗ
MURATOVA MARIA
MURATOVA VERA
ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΑΜΨΩΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΖΩΗ
ΦΡΟΝΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
ΚΟΥΡΣΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ
ΣΑΡΔΗ ΑΝΝΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

19.30 - 20.00 μ.μ.
ΠΟΛΟΝΥΦΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΠΟΛΟΝΥΦΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΣΤΗΣ
ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΡΕΖΙΤΣ ΜΑΡΚΟΣ
ΑΝΔΡΙΩΜΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ
ΣΑΜΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΜΟΥΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΛΥΤΡΑ ΕΛΕΝΗ - ΑΘΗΝΑ
ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ



ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΝΕΟΤΕΡΟ