Ονομαστική κατάσταση συμμετεχόντων ακρόασης για το μιούζικαλ Once - 15 & 16 Φεβρουαρίου 2018

Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου 2018

Η ακρόαση θα πραγματοποιηθεί στο κτίριο δοκιμών της ΕΛΣ (Αίθουσα Ορχήστρας) στον Ταύρο, στην διεύθυνση Aρχιμήδους 16, 17778.
Αν χρησιμοποιήσετε HΣΑΠ για τη μετακίνησή σας, η στάση είναι Καλλιθέα, με έξοδο από την πλευρά προς τη Σιβιτανίδειο Σχολή.

ΛΙΣΤΑ ONOMAΤΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΗΝ ΑΚΡΟΑΣΗ ONCE


ΠΕΜΠΤΗ 15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΚΡΟΑΣΗ
ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 10.00 – 11.00

Σταμάτιος Πακάκης
Δικαία Μαργιολάκη
Ελευθέριος Δούρος
Λυδία Ζερβάνου
Νεφέλη Μαρκάκη
Νηρεύς Μαρτάκης
Κωνσταντίνου Ευστρατίου
Ελένη Μπατσούλα


ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 11.00 – 12.00

Νικόλαος Πετρίδης
Ιωάννης Κοτίδης
Κύνθια Βουκουβαλίδου
Δημήτρης Μπάρμπας
Μικές Γλύκας
Νικόλαος Κύρτσος
Αλεξάνδρα Βλάχου
Ίλια Τηλιακού

ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 12.00 – 13.00

Παναγιώτης Καμμένος
Κοσμάς Μεταξόπουλος
Ευαγγελία Καρακατσάνη
Αλέξανδρος Κασαρτζής 
Κωνσταντίνος Λώλος
Μαρία Νίκα
Gautier Βελισσάρης

                                 13.00 – 13.30    Δ Ι Α Λ Ε Ι Μ Μ Α 

ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 13.30 – 14.30

Βασίλης Δημακόπουλος 
Ilya Algaer
Νικόλας Ντούρος
Μιχάλης Τιτόπουλος
Γεώργιος Τζαβάρας
Αγγελική Γρηγοροπούλου 
Ιφιγένεια Καραμήτρου
Τάνια Παλαιολόγου

ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 14.30 – 15.30
Αλέξης Κωτσόπουλος
Δέσποινα Σακελλαροπούλου 
Γεώργιος Κυδωνάκης
Αναστασία Στυλιανίδη
Φωτεινή Τσαρδούνη
Μαρία Μάχου
Βασίλης Awad
Σωκράτης Πατσίκας
Ελένη Ευθυμίου

                                
                   15.30 – 16.00   Δ Ι Α Λ Ε Ι Μ Μ Α 


ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 16.00 – 17.00
Ιβάν Σβιτάιλο
Μαρία – Χριστίνα Ασημακοπούλου
Χρήστος Μουχλιάς
Γιάννης Ανδρουλακάκης
Σιμέλα Εμμανουηλίδου
Γιάννης Μανιατόπουλος
Μιχάλης Κοιλάκος
Ζωή – Αντωνία Καύκα

ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 17.00 – 18.00
Απόστολος Ψυχράμης
Κατερίνα Μόσχου
Χριστίνα Μυλώση
Αλέξανδρος Χωματιανός
Χριστέλα Γκιζέλη
Αντώνης Κυριακάκης
Γεώργιος Παπακωνσταντίνου
Ηλιάνα Κορέτση



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΚΡΟΑΣΗ
ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 10.00 – 11.00

Ιωάννης Λατουσάκης
Αιμιλιανός Μωσαΐδης
Μαρία Κριτσωτάκη
Ιορδάνης Τσάλωφ
Κωνσταντίνα Χουλιαρά
Άγγελος Κυπριανός
Μαρία Σαρρή
Αλεξάνδρα Παπαστεργιοπούλου
Δανάη Λουκίδη

ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 11.00 – 12.00

Ιωάννα Παυλίδου
Άννα Σαρτζίδου
Βάσω Δούκα
Δανάη Λιοδάκη
Νεφέλη Σταματογιαννοπούλου
Γεώργιος Νικολόπουλος
Αθανάσιος Γρίβας 
Ιάσωνας Μανδηλάς
Ταξιάρχης Βασιλάκος


ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 12.00 – 13.00

Θεανώ Παπαδάκη 
Ηλιάνα Κορέτση
Γεώργιος Χουσάκος
Γιάννης Ανδρουλακάκης 
Θεόδωρος Σμπιλής
Μαρία Φλωράτου


ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟ