Λίστα ακροάσεων 11 & 12 Σεπτεμβρίου - Μάνος Χατζιδάκις

Πέμπτη 07 Σεπτεμβρίου 2017


ΔΕΥΤΕΡΑ  11  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  2017 ΤΡΙΤΗ  12  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  2017
ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΚΡΟΑΣΗ
ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΚΡΟΑΣΗ
ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  11.00-12.00 ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  11.00-12.00
ΓΕΡΟΦΩΤΗ ΣΥΜΕΛΑ ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 
ΤΖΟΒΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΘΕΟΣΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΑΛΩΝΕΥΤΟΥ ΕΛΛΗ  ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΠΑΚΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΠΡΕΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΓΑΘΩΝΟΣ ΑΝΝΑ ΠΕΡΤΣΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΥΛΩΝΑ ΑΘΗΝΑ- ΜΑΡΙΑ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ ΝΙΚΟΤΙΑΝ ΜΑΡΙΑ
ΒΑΓΓΕΛΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΝΙΦΟΡΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΒΕΛΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΝΤΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 
ΒΟΛΙΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΖΩΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΓΑΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 
ΓΕΡΟΝΙΚΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ
ΓΕΩΡΓΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΑ 
ΔΕΥΤΕΡΑ  11  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  2017 ΤΡΙΤΗ  12  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  2017
ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΚΡΟΑΣΗ
ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΚΡΟΑΣΗ
ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  12.00-13.00 ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  12.00-13.00
ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΟΥΗΛ  ΜΠΟΖΑΠΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
KURACH EKATERINA ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
SHYTI ELONA ΠΕΛΕΝΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 
ΓΚΙΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 
ΓΟΥΡΝΙΑ ΜΑΡΙΑ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΡΑΜΨΑ ΜΑΡΙΑ ΡΑΠΤΗ ΑΙΜΙΛΙΑ
ΔΑΒΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΡΑΥΤΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΔΕΜΙΡΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΡΗΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΔΟΞΑ ΜΥΡΣΙΝΗ  ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΣΑΛΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΑΜΑΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
ΖΑΧΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ
ΖΑΠΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 
ΔΕΥΤΕΡΑ  11  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  2017 ΤΡΙΤΗ  12  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  2017
ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΚΡΟΑΣΗ
ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΚΡΟΑΣΗ
ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  13.00-14.00 ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  13.00-14.00
ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 
ΖΑΧΑΡΗΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ ΣΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΖΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ  ΣΤΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΖΗΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΖΙΑΖΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΥΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΖΟΥΡΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΖΟΥΡΝΑΤΖΗ ΔΑΦΝΗ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΧΟΙΝΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΛΙΚΗ  ΤΑTΣH AMAΛIA
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΓΕΡΗ 
ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΤΑΝΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ-ΣΙΜΕΛΑ
ΘΩΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΤΑΡΝΑΝΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΖΙΤΖΙΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΚΑΡΑΜΑΛΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΣΑΛΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ - ΑΘΑΝΑΣΙΑ 
ΔΕΥΤΕΡΑ  11  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  2017 ΤΡΙΤΗ  12  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  2017
ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΚΡΟΑΣΗ
ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΚΡΟΑΣΗ
ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  14.00-15.00 ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  14.00-15.00
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΝΙΚΗ  ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΕΒΑ ΣΟΦΙΑ
ΚΑΡΑΜΕΡΗ ΧΡΥΣΙΑΝΝΑ ΤΣΙΡΩΝΗ ΔΑΝΑΗ
ΚΑΣΚΑΦΕΤΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ  ΤΣΩΝΗ ΜΑΡΙΑ 
ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΥΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΦΙΝΟΚΑΛΙΩΤΗ ΕΛΕΑΝΝΑ
ΚΑΤΣΟΥΠΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΛΩΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΣΕΡΑΣΚΕΡΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΦΟΡΤΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΚΕΧΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ
ΚΙΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΤΟΥΛΗ ΑΜΕΡΙΣΣΑ
ΚΛΕΙΣΣΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΧΑΛΑΥΤΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΒΟΥΔΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  ΧΑΛΚΙΑ ΜΙΧΑΕΛΑ 
ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΛΑΥΤΗ ΜΠΕΤΤΥ
ΚΟΝΤΟΛΕΦΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ ΧΑΣΟΥΡΑΣ ΙΑΣΩΝ 
ΔΕΥΤΕΡΑ  11  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  2017 ΤΡΙΤΗ  12  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  2017
ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΚΡΟΑΣΗ
ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΚΡΟΑΣΗ
ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  15.00-16.00 ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  15.00-16.00
ΚΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΟΝΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΧΟΥΖΟΥΡΑΚΗ ΑΓΑΠΗ 
ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΟΥΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑ ΕΛΕΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ
ΛΑΚΟΥΜΕΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ
ΛΕΒΕΝΤΗ ΕΛΕΝΗ  ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 
ΛΕΒΕΝΤΗ ΕΥΦΟΡΙΑ  ΨΑΛΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΨΥΧΡΑΜΗ ΕΙΡΗΝΗ 
ΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΥΧΡΑΜΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΜIΧΑΗΛΙΔΗ ΕΛΕΝΗ - ΓΚΟΛΦΩ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΜΑΝΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΜΑΡΑΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΒΑΛΛΙΕΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΜΕΣΣΑΛΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥΜΑΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΜΗΛΟΛΙΔΑΚΗ ΜΑΪΡΑ ΑΠΕΡΓΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΕΛΕΝΑ-ΓΚΟΛΦΩ
ΔΕΥΤΕΡΑ  11  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  2017 ΤΡΙΤΗ  12  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  2017
ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΚΡΟΑΣΗ
ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΚΡΟΑΣΗ
ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  16.00-16.30 ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  16.00-16.30
ΜΟΔΕΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ  ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΜΟΛΛΟΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΑΠΑΡΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ
ΜΠΑΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΒΕΝΕΤΗ ΟΛΓΑ
ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΜΠΙΖΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ. - ΣΤΑΥΡΟΣ


ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΝΕΟΤΕΡΟ