Δομή

Καλλιτεχνικός Διευθυντής
Γιώργος Κουμεντάκης


ΜOΥΣΙΚOΣ ΤOΜΕΑΣ


Αρχιμουσικοί
Λουκάς Καρυτινός
Ηλίας Βουδούρης

Υπεύθυνη Σπουδών
Σοφία Ταμβακοπούλου

Βοηθός Αρχιμουσικός

Νίκος Βασιλείου


Μονωδοί

Υψίφωνοι
Βασιλική Καραγιάννη
Έλενα Κελεσίδη
Τσέλια Κοστέα
Μαρία Μητσοπούλου
Μυρτώ Παπαθανασίου
Χριστίνα Πουλίτση

Μεσόφωνος
Λυδία Αγγελοπούλου

Τενόροι
Αντώνης Κορωναίος
Σταμάτης Μπερής
Δημήτρης Πακσόγλου
Νίκος Στεφάνου
Γιάννης Χριστόπουλος

Βαρύτονοι
Δημήτρης Πλατανιάς
Διονύσιος Σούρμπης
Δημήτρης Τηλιακός
Τάσης Χριστογιαννόπουλος

Βαθύφωνοι
Τάσος Αποστόλου
Δημήτρης Κασιούμης
Πέτρος Μαγουλάς


Oρχήστρα

Προϊστάμενος Oρχήστρας
Ηλίας Βουδούρης

Εξάρχοντες
Χάρης Χατζηγεωργίου
Αλέξης Θεοφυλάκτου

Α' Βιολιά
Νίνα Πατρικίδου*
Γιάννης Μαργαζιώτης*
Ευάγγελος Δεσποτίδης**
Κώστας Αναστασόπουλος**
Ευαγγελία Αγραφιώτη**
Ηλίας-Ίων Λιβιεράτος**
Ιωάννα Γαϊτάνη**
Μιχαήλ Βοριάς
Νικόλαος Καραγιάννης
Εμμανουήλ Στρατουδάκης
Θεοδώρα Σερελέα
Γεώργιος Παπαδόπουλος
Γιάννης Αλεξανδρόπουλος
Nτόριαν Ιντρίζι
Δημήτρης Μαργαρίτης

Β' Βιολιά
Αργυρώ Σειρά*
Κώστας Παναγιωτίδης*
Μιχαήλ Κολοκοτρώνης**
Στέλλα Καρυτινού**
Θωμάς Στεφανίδης**
Χρήστος Τριανταφύλλου
Νίκος Δεσποτόπουλος
Κώστας Λαζαρίδης
Φραγκίσκος Μαργαρίτης
Αιμίλιος Γάτσος
Μιχάλης Αμαραντίδης
Γεώργιος Παπαδημητρίου
Ευγένιος Σμπάι
Χρυσή Κουτσαυτάκη

Βιόλες
Ηλίας Σδούκος*
Αγγελική Γιαννάκη*
Μαρία Κορή**
Μάριος Δαπέργολας**
Δημήτρης Τερζάκης
Μαριβίτα Γραμματικάκη
Πάτρικ Έβανς
Νικόλαος Δελληγιαννάκης
Νικόλαος Παπαγιάννης
Κρυσταλία Γαϊτάνου
Στέλιος Παπαναστάσης

Βιολοντσέλα
Νίκος Καβάκος*
Νικόλαος-Σπυρίδων Πρεβεζιάνος*
Σταύρος Ανανάς**
Ελένη Ραβανοπούλου**
Γιολάντα Καραμούζα**
Αγχάραντ Γκρήφυδ
Μαριλένα Βάσσου
Μαρία Δημησιάνου
Ρίτα Στρατηγοπούλου
Μαρίνα Κολοβού

Κοντραμπάσα
Βασίλης Παπαβασιλείου*
Χρήστος Κομισόπουλος*
Γιάννης Σερελέας**
Κώστας Κουβέλης**
Δημήτρης Δημητριάδης
Χρήστος Ντουμάνης
Φέργκιους Κάρρυ

Άρπες
Αλεξάνδρα Ρουβά*
Άννα Δερμάνη*

Φλάουτα
Θεόδωρος Μαυρομμάτης*
Νικόλαος Νικόπουλος*
Ηλίας Μπάρμπας**
Σωτήρης Ταρπάγκος**
Ευαγγελία Νεουδάκη**

Όμποε
Ιωάννης Παπαγιάννης*
Κώστας Τηλιακός*
Ντιμίτρι Σαφαριάν-Σιμονένκο*
Θεόδωρος Αργυρόπουλος**
Ιλλύριος Μάνθιος**

Κλαρινέτα
Σπυρίδων Tζέκος*
Ιωάννης Καραγιαννίδης*
Γιάννης Σαμπροβαλάκης**
Παναγιώτης Σιωράς**

Φαγκότα
Γεώργιος Φαρούγγιας*
Δημήτρης Ντακοβάνος*
Σόνια Πισκ**
Ρέα Πίκιου**
Άλεξ Κάλτσο**

Κόρνα
Χρήστος Καλούδης*
Αναστάσιος Μπακούρης**
Σπυρίδων Μπάκος**
Διονύσης Μοντσενίγος**
Oυρανία Σταματέλου**
Άγγελος-Σπυρίδων Κοσκινάς**

Τρομπέτες
Κωνσταντίνος Νίκας*
Δημήτρης Γκόγκας*
Αλέξανδρος Mαυρόπουλος**
Νικόλαος Σαρρής**

Τρομπόνια
Σπυρίδων Γαντζίας*
Σπυρίδων Φαρούγγιας*
Εμμανουήλ Δημητρόπουλος**
Κωνσταντίνος Τζίβας**
Σταύρος Κλαβανίδης**

Τούμπα
Νίκος Ζερβόπουλος*

Τύμπανα
Δημήτρης Τζαφέστας*
Μαρίνος Τρανουδάκης*

Κρουστά
Κώστας Βορίσης**
Ιωάννης Ζαβρίδης**
Κώστας Θεοδωράκος**
Γεώργιος Καλογερόπουλος**
Αθανάσιος Παπαδημητρίου**

* Κορυφαίοι/-ες Α'
** Κορυφαίοι/-ες Β'



Χορωδία

Διευθυντής Χορωδίας
Αγαθάγγελος Γεωργακάτος

Υψίφωνοι
Βίκυ Αθανασίου
Ελισάβετ Αθανασοπούλου
Τριανταφυλλιά Γεωργιάδου
Μαρία Γουρνιά
Έφη Δημητρέλου
Μιρέιγ Ιβάνοβα
Ελένη Κουτσούμπη
Αγγελική Μαρινάκη
Γιώτα Oικονομίδου
Ιφιγένεια Παυλή
Πένυ Ρίζου
Θέη Σταύρου
Φωτεινή Χατζιδάκη

Μεσόφωνοι
Ειρήνη Αθανασίου
Ζωή Απειρανθίτου
Αμαλία Αυλωνίτη
Ειρήνη Αφάλη
Ελένη Βουδουράκη
Ελισάβετ Κλονόβσκαγια
Βάγια Κωφού
Βικτώρια Ντίνα-Μαϊφάτοβα
Βασιλική Πετρόγιαννη
Μπαρούνκα Πράιζινγκερ
Ελένη Σωτηρίου
Αναστασία Χριστοφιλάκη

Τενόροι
Χαράλαμπος Βελισάριος
Χρήστος Γιαννούλης
Φίλιππος Δελλατόλας
Γιάννης Δήμογλου
Θανάσης Ευαγγέλου
Κώστας Θεοχάρης
Βασίλειος Κωτσικογιάννης
Παναγιώτης Πρίφτης
Γιώργος Σαμαρτζής
Νεκτάριος Σαμαρτζής
Γιώργος Σούτης
Νίκος Τσαούσης
Ζαχαρίας Τσούμος
Μάνουελ Φοίνιξ

Βαρύτονοι
Αναστάσιος Δημέγγελης
Σωτήρης Κολυδάς
Χρήστος Λάζος
Νίκος Πετρίδης
Ιωάννης Σταματάκης
Αντώνης Χατζηδημητρίου

Βαθύφωνοι
Θεόδωρος Αϊβαλιώτης
Χρήστος Αμβράζης
Παύλος Μαρόπουλος
Θεόδωρος Μωραΐτης
Ανδρέας Παπαγρηγοριάδης
Αλέξανδρος Πιττακός
Παύλος Σαμψάκης
Νίκος Συρόπουλος


Παιδική Χορωδία*

Διευθύντρια Παιδικής
Χορωδίας

Κωνσταντίνα Πιτσιάκου

*Στο πλαίσιο της εκπαιδευτικής
αποστολής της ΕΛΣ


ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΕΛΣ

Καλλιτεχνικός Διευθυντής
Αλέξανδρος Ευκλείδης

Οργάνωση Παραγωγής
Εύα Καρτερού

Συνεργάτιδα Καλλιτεχνικού
Διευθυντή Εναλλακτικής Σκηνής

Μαριάννα Τζανή

Καλλιτεχνικοί Συντονιστές Σκηνής
Αλέξης Ζερβάνος
Βίκυ Καλαϊτζίδου


ΜΠΑΛΕΤO

Διευθυντής Μπαλέτου
θ.α.

Βοηθός Διευθυντή
Βίκυ Μπούρχα

Καλλιτεχνική Συντονίστρια
Ιβάνα Κατσούλα

Φιλοξενούμενος Χορογράφος
Αντώνης Φωνιαδάκης

Βοηθοί χορογράφου /
Υπεύθυνες δοκιμών

Ιρίνα Ακριώτη–Κολιουμπάκινα
Χριστιάνα Στεφάνου

Διδασκαλία Χορογραφίας
Φώτης Διαμαντόπουλος

Επιμελήτρια Μπαλέτου
Εύη Καρπούζη

Φυσικοθεραπευτές
Θανάσης Καινούργιος
Έντουαρτ Κατσικιάν

Α' Χορευτές
Ελεάνα Ανδρεούδη
Αιμιλία Γάσπαρη
Ευρυδίκη Ισαακίδου
Σταυρούλα Καμπουράκη
Μαρία Κουσουνή
Νατάσσα Σιούτα
Αλίνα Στεργιανού
Γιώργος Βαρβαριώτης
Nτανίλο Zέκα
Βαγγέλης Μπίκος
Aλεξάντερ Nέσκωβ
Στράτος Παπανούσης
Ίγκορ Σιάτζκο

Σολίστ
Ηώ Καλοχρήστου
Μάνια Καραβασίλη
Στέλιος Κατωπόδης
Βανέσα Κούρκουλου
Δήμητρα Λαούδη
Χριστίνα Μακρίδου
Πόπη Σακελλαροπούλου
Μήτση Στεργιανού
Γεωργία Τρίτση
Αγάπιος Αγαπιάδης
Αντώνης Κορούτης
Βιορέλ Μπερίντε

Κορυφαίοι
Άννα Φράγκου
Φώτης Διαμαντόπουλος
Μπλέντι Λατίφι
Γιάννης Μπενέτος
Έκτωρ Μπολλάνο
Μιχάλης-Φλωριάν Παππάς

Corps de ballet
Κλεοπάτρα Ανερούσου
Αθηνά Βρούβα
Όλγα Ζουρμπινά
Εύη Καρπούζη
Ιβάνα Κατσούλα
Έλενα Κέκκου
Κατερίνα Κήκου
Ελένη Κλάδου
Αβροκόμη Κλουκίνα
Μάγδα Κούκου-Φέρρα
Μαργαρίτα Κώστογλου
Δέσποινα Μπισμπίκη
Βίκυ Μπούρχα
Βερόνικα Παπαδημητρίου
Ελευθερία Στάμου
Ζωή Σχοινοπλοκάκη
Βίκυ Τσιρογιάννη
Αριάδνη Φιλιππάκη
Γιάννης Λάβνερ
Ευάγγελος Λαφάρας
Νίκος Μοσχής
Εσμεράλντο Μπίτρο
Έλτον Ντιμρότσι
Ιλίρ Σίπρι
Θανάσης Σολωμός
Δημήτρης Φέρρας


ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ


Διευθυντής Καλλιτεχνικού
Συντονισμού & Διανομών
Παναγής Παγουλάτος

Διευθύντρια Παραγωγής ΕΛΣ
& Αναπληρώτρια Διευθύντρια
Εναλλακτικής Σκηνής

Στέλλα Αγγελέτου

Ειδικός Καλλιτεχνικός Συνεργάτης
Γιώργος Μάτσκαρης

Καλλιτεχνική Συνεργάτιδα
Μαρία Μεταξάκη

Μουσική Σύμβουλος Διανομών
Σοφία Ταμβακοπούλου

Συνεργάτιδα Καλλιτεχνικού Διευθυντή
Αγγελική Κεραμίδα

Συνεργάτιδα Παραγωγής
Κατερίνα Σίνου

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΣΚΗΝΗΣ

Διευθύντρια Σκηνής
Κατερίνα Πετσατώδη

Μουσική Προετοιμασία Μονωδών
Χρύσανθος Αλησάφης
Ειρήνη Αντωνιάδου
Νίκος Βασιλείου
Φρίξος Μόρτζος
Μαρία Νεοφυτίδου
Σοφία Ταμβακοπούλου
Δόμνα Χάλαρη

Μουσική Προετοιμασία
Χορωδίας
Ερμιόνη Νάστου

Μουσικοί Συνοδοί
Μπαλέτου-Πιανίστες

Έρις Μουστίδη-Μελωγιαννίδη
Αναστάσιος Χαμηλάκης

Μουσικοί Συνοδοί Σχολής
Χορού-Πιανίστες

Ευρυδίκη Αμπάλοβα
Γιελκίτσα Καράνοβιτς
Θοδωρής Ρέγκλης

Ενορχηστρωτής-Υπεύθυνος
Μουσικής Βιβλιοθήκης

Γιάννης Μπελώνης

Επιμελητής Μουσικού
Υλικού Oρχήστρας

Διονύσης Βουδούρης

Μουσικός Σύμβουλος-Ενορχηστρωτής

Νέστωρ Ταίηλορ

Καλλιτεχνικός Συνεργάτης Μουσικής Βιβλιοθήκης
και Αρχειακών Συλλογών

Δημήτρης Οικονομόπουλος

Βοηθός Διεύθυνσης Σκηνής
Γιώργος Δούμος

Βοηθός Σκηνοθέτη
Ίων Kεσούλης

Oδηγοί Σκηνής
Μαρίνα Βαφειάδη
Φανή Γκάρτζου
Βίβιαν Μελά
Ράια Τσακηρίδη

Επιμελητής Oρχήστρας
Κώστας Μάτσικας

Επιμελητής Χορωδίας
Γιάννης Δήμογλου

Μουσικό Υποβολείο, Υπέρτιτλοι
Εύη Σταφέτα

ΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

Νομικός Σύμβουλος
Γιώργος Καραζάνος

Νομική Συνεργάτις
Γιούλη Παπούλια



Ανώτερη Επαγγελματική
Σχολή Χορού ΕΛΣ


Διευθυντής
Γιάννης Ντοντσάκης

Βοηθός Διευθυντή
Μαρία Καραλή

Επιμελήτρια
Άλκηστις Λαλά

Καθηγητές επαγγελματικών
& Προπαρασκευαστικών

Τμημάτων
Μυρτώ Γράψα
Κέλλη Ζαμπέλα
Γιάννης Ζαρώτης
Θανάσης Καινούργιος
Μαρία Κουσουνή
Βαγγέλης Μπίκος
Ελένη Κλάδου
Γιάννης Ντοντσάκης
Δήμητρα Σβήγκου
Μήτση Στεργιανού
Αγγελική Σίμου
Θανάσης Σολωμός
Νέστωρ Ταίηλορ
Έλενα Τοπαλίδου
Στεριανή Τσιντζιλώνη
Aναστασία Χαρμαντά
Λυδία Κάγιου
Άλκηστις Λαλά
Θεμιστοκλής Παυλής
Γιάννης Τσιγκρής
Αριάδνη Φιλιππακη

Συνεργάτις Καθηγήτρια
Λίντα Καπετανέα


Εκπαιδευτικά Προγράμματα /
Εκπαιδευτικές και Κοινωνικές Δράσεις

Συντονίστρια

Εύη Νάκου

Συνεργάτιδες
Εύα Καρτερού
Ντίνα Στράνη
Θάλεια-Μαρί Παπαδοπούλου

Υπεύθυνη Δημοσίων Σχέσεων
Λυδία Αγγελοπούλου


ΤOΜΕΑΣ
ΔΡΑΜΑΤOΛOΓΙΑΣ


Υπεύθυνος
Νίκος Α. Δοντάς

Συνεργάτις Μουσικολόγος /
Υπεύθυνη Διαχείρισης
Εικονικού Μουσείου

Σοφία Κομποτιάτη

Συνεργάτιδα
Φοίβη Παπαγιαννίδη

Επιμέλεια Κειμένων
Δημήτρης Καραδήμας

Μετάφραση στα Αγγλικά
Αγγελική Μπούρα


ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΒΟΛΗΣ
ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Διευθυντής Προβολής,
Επικοινωνίας, Τύπου και ΜΜΕ

Βασίλης Λούρας

Υπεύθυνες Δημοσίων Σχέσεων

Κλειώ Πολυχρονίδου
Ηώ Καλοχρήστου


Καλλιτεχνικός Συνεργάτης
Υπεύθυνος Επικοινωνίας
Εναλλακτικής Σκηνής

Βάιος Μαχμουντές

Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων,
Προβολής, Επικοινωνίας και ΜΜΕ

Φοίβη Παπαγιαννίδη
Χρύσα Σαμοΐλη-Γιαννοπούλου


Καλλιτεχνική Συνεργάτις Προβολής,
Επικοινωνίας και ΜΜΕ

Ηώ Καλοχρήστου

Υποδοχή Επισήμων
Προσκεκλημένων

Λυδία Αγγελοπούλου

Oμαδικές Πωλήσεις
Βίκυ Πανάγου


ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙOΙΚΗΤΙΚΩΝ
ΚΑΙ OΙΚOΝOΜΙΚΩΝ
ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ


Υπεύθυνος Προσωπικού
Κοσμάς Κοσμάς

Πρωτόκολλο, Γραμματεία, Συμβάσεις
Βάσω Βουγογιαννοπούλου
Δέσποινα Δάσκα
Μίνα Ζαφείρη-Βλαχάκη
Γιάννης Κόνας
Λίνα Στάμου
Δημήτρης Σταυρόπουλος
Χαρά Στεφανή

Επιμελητές
Αβραάμ Καραμέρος
Γιάννης Τσίτσικας

Υπεύθυνη Oικονομικών
Υπηρεσιών

Σοφία Βογιατζίδου

Λογιστήριο
Κατερίνα Γερογιάννη
Βαρβάρα Δάσκα
Ευθύμιος Καρυαμπάς
Δημήτρης Σκορδούμπλας

Υπεύθυνη Τμήματος Προμηθειών
Τότα Πρίτσα

Τμήμα Προμηθειών
Ευτυχία Βλάχου
Αναστασία Δημητρίου
Αλέξανδρος Ζάχος
Ευαγγελία Μπαρούμα

Υπεύθυνη Μισθοδοσίας
Ελένη Θεοχαροπούλου

Τμήμα Μισθοδοσίας
Αγγελική Θεοχαροπούλου

Υπεύθυνος Τμήματος
Καταχώρησης Δεδομένων

Παναγιώτης Δήμου

Τμήμα Καταχώρησης Δεδομένων
Άννα Παπαδοπούλου
Κλεοπάτρα Σπανού
Κυριακή Σπυροπούλου

Υπεύθυνος Ταμείου

Γιώργος Τσιτούρας

Υπεύθυνος Πληροφορικής
και Τεχνικής Υποστήριξης Η/Υ

Δημήτρης Ζαφειρόπουλος

Συνεργάτες Τμήματος
Πληροφορικής και Τεχνικής
Υποστήριξης Η/Υ

Ηλίας Ευθυμίου
Γιώργος Κωνσταντόπουλος

Υπεύθυνος Τομέα
Κτιριακών Εγκαταστάσεων,
Υπεύθυνος Θεάτρου Oλύμπια,
Φυλάκων και Καθαριστριών

Ιωάννης Μητρόπουλος

Βοηθός Υπευθύνου Φυλάκων και Καθαριστριών
Θεολόγος Καρτάλης

Γραμματεία Προέδρου Διοικητικού Συμβουλίου
Αγγελική Κλάδου

Γραμματέας Oρχήστρας
Μαρία Αγγελοπούλου

Γραμματέας Διεύθυνσης Σκηνής
Κωνσταντίνα Βερώνη

Γραφείο Αναπτυξιακών
Προγραμμάτων

Ευαγγελία Ξανθοπούλου

Υπεύθυνη Περιοδειών
Αστερία Σαμουελιάν

Τμήμα Αρχειακών Συλλογών

Διαχείριση Συλλογών

Μίνα Σουλάντζου
Μαρία Κυπριγλή-Κυπριώτη


ΤΕΧΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ


Καλλιτεχνικός-Τεχνικός Συντονιστής
Σωκράτης Δαλαμάγκας

Αναπληρώτρια Καλλιτεχνικού-Τεχνικού
Συντονιστή
Τζένη Νομικού

Βοηθός Καλλιτεχνικού-Τεχνικού
Συντονιστή
Καλλιόπη Τσιάμη

Γραμματεία Τεχνικής Διεύθυνσης
Μαλένα Τραγανάκη

Τεχνικό Τμήμα Παραγωγής

Συντονισμός Σκηνογραφικού Τμήματος
Κωνσταντίνος Θεοφάνης

Υπεύθυνοι Παραγωγής
Σκηνικών
Κωνσταντίνος Θεοφάνης
Βασιλική Παπαδοπούλου

Σχεδιασμός - Μελέτη Κατασκευής
Σκηνικών
Σταύρος Καλημέρης

Συντονισμός Ενδυματολογικού
Τμήματος
Χρυσάνθη Ψαροπούλου

Παραγωγή Κοστουμιών
Ντίνα Αντωνοπούλου
Ευάγγελος Μαντζαβίνος
Χρυσάνθη Ψαροπούλου

Επιμέλεια Φροντιστηριακού Υλικού
Ανεστίνα Αργυροπούλου

Υπεύθυνη Ραπτικού
Συνεργείου

Σταυρούλα Παμπουχίδου

Υπεύθυνος Ραφής Καπέλων
Αλέξανδρος Ντακιούς

Υπεύθυνη Βεστιαρίου
Ευαγγελία Κατσαρή

Υπεύθυνος Κομμώσεων,
Περουκών και Μακιγιάζ

Παύλος Κατσιμίχας

Υπεύθυνη Βεστιαρίου
Θεάτρου και Ενδυτριών

Αθανασία Πασχάλη

Τεχνικό Τμήμα Σκηνής

Υπεύθυνοι Μηχανικών Σκηνής

Κωνσταντίνος Μπαρούνης
Χρήστος Πιτατζής
Αλέξανδρος Τσέρης

Υπεύθυνοι Ηλεκτρολόγων
και Φωτιστών

Δημήτριος Κουτάς
Ελευθέριος Μπάνος

Υπεύθυνοι Φροντιστών
Ιλίρ Κουιτζίου
Κυριάκος Κουρκούτης

Υπεύθυνος Ήχου και Εικόνας
Χρήστος Τσακηρίδης

Τεχνικό Τμήμα Κατασκευών

Υπεύθυνος Ξυλουργείου
Δημήτρης Κηρύκος

Υπεύθυνος Σιδηροκατασκευαστών
Ευθύμιος Μώρης

Υπεύθυνη Κατασκευών Ειδών
Φροντιστηρίου

Αθανασία Βακίδου

Υπεύθυνος Πλαστικών Ζωγράφων
Ιωακείμ Σαρρής

Ζωγράφοι
Αντώνιος Λάριος
Γιώργος Ράπτης

Υπεύθυνος Γενικών
Καθηκόντων και Oδηγών

Κώστας Γεωργουσόπουλος

Υπεύθυνος Αποθήκευσης &
Καταλογογράφησης Σκηνικών

Ευάγγελος Ταπρατζής

Τεχνικό Τμήμα
Κτιριακών Εγκαταστάσεων


Υπεύθυνος Ηλεκτρολόγος
μηχανικός Η/Μ,
Τεχνικός ασφαλείας

Μιχάλης Καλομοίρης

Υπεύθυνη Μηχανολόγος
Πένυ Μαλτέζου

Υπεύθυνος Ηλεκτρολόγων
Συντήρησης Θεάτρου

Θεόδωρος Ρίζος
ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΚΟΡΥΦΗ ΣΕΛΙΔΑΣ