Δομή

Καλλιτεχνικός Διευθυντής
Γιώργος Κουμεντάκης


ΜOΥΣΙΚOΣ ΤOΜΕΑΣ


Αρχιμουσικοί
Λουκάς Καρυτινός
Ηλίας Βουδούρης

Υπεύθυνη Μουσικής Προετοιμασίας
Σοφία Ταμβακοπούλου

Βοηθός Αρχιμουσικός

Νίκος Βασιλείου


Μονωδοί

Υψίφωνοι
Βασιλική Καραγιάννη
Έλενα Κελεσίδη
Τσέλια Κοστέα
Μαρία Μητσοπούλου
Μυρτώ Παπαθανασίου
Χριστίνα Πουλίτση

Μεσόφωνος
Λυδία Αγγελοπούλου

Τενόροι
Αντώνης Κορωναίος
Σταμάτης Μπερής
Δημήτρης Πακσόγλου
Νίκος Στεφάνου
Γιάννης Χριστόπουλος

Βαρύτονοι
Δημήτρης Πλατανιάς
Διονύσιος Σούρμπης
Δημήτρης Τηλιακός
Τάσης Χριστογιαννόπουλος

Βαθύφωνοι
Τάσος Αποστόλου
Δημήτρης Κασιούμης
Πέτρος Μαγουλάς


Oρχήστρα

Προϊστάμενος Oρχήστρας
Ηλίας Βουδούρης

Εξάρχοντες
Χάρης Χατζηγεωργίου
Αλέξης Θεοφυλάκτου

Α' Βιολιά
Νίνα Πατρικίδου*
Γιάννης Μαργαζιώτης*
Ευάγγελος Δεσποτίδης**
Κώστας Αναστασόπουλος**
Ευαγγελία Αγραφιώτου**
Ηλίας-Ίων Λιβιεράτος**
Μιχαήλ Βοριάς
Νικόλαος Καραγιάννης
Εμμανουήλ Στρατουδάκης
Θεοδώρα Σερελέα
Γεώργιος Παπαδόπουλος
Γιάννης Αλεξανδρόπουλος
Δημήτρης Μαργαρίτης
Nτόριαν Ιντρίζι
Δήμητρα Τριανταφύλλου
Ιωάννα Γαϊτάνη
Χαράλαμπος Καρασαββίδης

Β' Βιολιά
Αργυρώ Σειρά*
Κώστας Παναγιωτίδης*
Μιχαήλ Κολοκοτρώνης**
Στέλλα Καρυτινού**
Θωμάς Στεφανίδης**
Χρήστος Τριανταφύλλου
Νίκος Δεσποτόπουλος
Κώστας Λαζαρίδης
Φραγκίσκος Μαργαρίτης
Αιμίλιος Γάτσος
Μιχάλης Αμαραντίδης
Γεώργιος Παπαδημητρίου
Ευγένιος Ζμπάι
Χρυσή Κουτσαυτάκη

Βιόλες
Ηλίας Σδούκος*
Αγγελική Γιαννάκη*
Μαρία Κορή**
Μάριος Δαπέργολας**
Δημήτρης Τερζάκης
Μαριβίτα Γραμματικάκη
Πάτρικ Έβανς
Νικόλαος Δελληγιαννάκης
Νικόλαος Παπαγιάννης
Κρυσταλία Γαϊτάνου
Στέλιος Παπαναστάσης

Βιολοντσέλα
Νίκος Καβάκος*
Νικόλαος-Σπυρίδων Πρεβεζιάνος*
Σταύρος Ανανάς**
Ελένη Ραβανοπούλου**
Γιολάντα Καραμούζα**
Αγχάραντ Γκρήφυδ
Μαριλένα Βάσσου
Μαρία Δημησιάνου
Ρίτα Στρατηγοπούλου
Μαρίνα Κολοβού

Κοντραμπάσα
Βασίλης Παπαβασιλείου*
Χρήστος Κομισόπουλος*
Γιάννης Σερελέας**
Κώστας Κουβέλης**
Δημήτρης Δημητριάδης
Χρήστος Ντουμάνης
Φέργκιους Κάρρυ

Άρπες
Αλεξάνδρα Ρουβά*
Άννα Δερμάνη*

Φλάουτα
Θεόδωρος Μαυρομμάτης*
Νικόλαος Νικόπουλος*
Ηλίας Μπάρμπας**
Ζαχαρίας Ταρπάγκος**
Ευαγγελία Νεουδάκη**

Όμποε
Ιωάννης Παπαγιάννης*
Κώστας Τηλιακός*
Ντιμίτρι Σαφαριάν-Σιμονένκο*
Θεόδωρος Αργυρόπουλος**
Ιλλύριος Μάνθιος**

Κλαρινέτα
Σπυρίδων Tζέκος*
Ιωάννης Καραγιαννίδης*
Γιάννης Σαμπροβαλάκης**
Παναγιώτης Σιωράς**

Φαγκότα
Γεώργιος Φαρούγγιας*
Δημήτρης Ντακοβάνος*
Σόνια Πισκ**
Ρέα Πικίου**
Άλεξ Κάλτσο

Κόρνα
Χρήστος Καλούδης*
Αναστάσιος Μπακούρης**
Σπυρίδων Μπάκος**
Διονύσης Μοντσενίγος**
Oυρανία Σταματέλου**
Άγγελος-Σπυρίδων Κοσκινάς**
Νικόλαος Ανυφαντής

Τρομπέτες
Κωνσταντίνος Νίκας*
Δημήτρης Γκόγκας*
Αλέξανδρος Mαυρόπουλος**
Νικόλαος Σαρρής**

Τρομπόνια
Σπυρίδων Γαντζίας*
Σπυρίδων Φαρούγγιας*
Εμμανουήλ Δημητρόπουλος**
Κωνσταντίνος Τζίβας**
Σταύρος Κλαβανίδης**

Τούμπα
Νίκος Ζερβόπουλος*

Τύμπανα
Δημήτρης Τζαφέστας*
Μαρίνος Τρανουδάκης*

Κρουστά
Κώστας Βορίσης**
Κώστας Θεοδωράκος**
Γεώργιος Καλογερόπουλος**
Παναγιώτης Ζιάβρας**
Αθανάσιος Παπαδημητρίου

* Κορυφαίοι/-ες Α'
** Κορυφαίοι/-ες Β'



Χορωδία

Διευθυντής Χορωδίας
Αγαθάγγελος Γεωργακάτος

Υψίφωνοι
Βίκυ Αθανασίου
Ελισάβετ Αθανασοπούλου
Τριανταφυλλιά Γεωργιάδου
Μαρία Γουρνιά
Έφη Δημητρέλου
Μιρέιγ Ιβάνοβα
Ελένη Κουτσούμπη
Αγγελική Μαρινάκη
Γιώτα Oικονομίδου
Ιφιγένεια Παυλή
Πένυ Ρίζου
Θέη Σταύρου
Φωτεινή Χατζιδάκη

Μεσόφωνοι
Ειρήνη Αθανασίου
Ζωή Απειρανθίτου
Αμαλία Αυλωνίτη
Ειρήνη Αφάλη
Ελένη Βουδουράκη
Ελισάβετ Κλονόβσκαγια
Βάγια Κωφού
Βικτώρια Ντίνα-Μαϊφάτοβα
Βασιλική Πετρόγιαννη
Μπαρούνκα Πράιζινγκερ
Ελένη Σωτηρίου
Αναστασία Χριστοφιλάκη

Τενόροι
Χαράλαμπος Βελισσάριος
Χρήστος Γιαννούλης
Φίλιππος Δελλατόλας
Γιάννης Δήμογλου
Θανάσης Ευαγγέλου
Κώστας Θεοχάρης
Βασίλειος Κωτσικογιάννης
Παναγιώτης Πρίφτης
Γιώργος Σαμαρτζής
Νεκτάριος Σαμαρτζής
Γιώργος Σούτης
Νίκος Τσαούσης
Ζαχαρίας Τσούμος
Μάνουελ Φοίνιξ

Βαρύτονοι
Αναστάσιος Δημέγγελης
Σωτήρης Κολυδάς
Χρήστος Λάζος
Νίκος Πετρίδης
Ιωάννης Σταματάκης
Αντώνης Χατζηδημητρίου

Βαθύφωνοι
Θεόδωρος Αϊβαλιώτης
Χρήστος Αμβράζης
Παύλος Μαρόπουλος
Θεόδωρος Μωραΐτης
Ανδρέας Παπαγρηγοριάδης
Αλέξανδρος Πιττακός
Παύλος Σαμψάκης
Νίκος Συρόπουλος


Παιδική Χορωδία*

Διευθύντρια Παιδικής
Χορωδίας

Κωνσταντίνα Πιτσιάκου

*Στο πλαίσιο της εκπαιδευτικής
αποστολής της ΕΛΣ


ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΕΛΣ

Καλλιτεχνικός Διευθυντής
Αλέξανδρος Ευκλείδης

Οργάνωση Παραγωγής
Μανώλης Σάρδης

Καλλιτεχνικός Συνεργάτης /
Υπεύθυνος Επικοινωνίας

Βάιος Μαχμουντές

Υπεύθυνη Δημοσίων Σχέσεων

Λυδία Αγγελοπούλου

Συνεργάτιδα
Καλλιτεχνικού Διευθυντή

Μαριάννα Τζανή

Καλλιτεχνικοί Συντονιστές Σκηνής
Αλέξης Ζερβάνος
Βίκυ Καλαϊτζίδου


ΜΠΑΛΕΤO

Διευθυντής Μπαλέτου
Κωνσταντίνος Ρήγος

Καλλιτεχνικός συνεργάτης
Διευθυντή Μπαλέτου

Άγγελος Παναγόπουλος

Βοηθός Διευθυντή
Βίκυ Μπούρχα

Καλλιτεχνική Συντονίστρια
Ιβάνα Κατσούλα

Φιλοξενούμενος Χορογράφος
Αντώνης Φωνιαδάκης

Βοηθοί χορογράφου /
Υπεύθυνες δοκιμών

Ιρίνα Ακριώτη–Κολιουμπάκινα
Χριστιάνα Στεφάνου

Διδασκαλία Χορογραφίας
Φώτης Διαμαντόπουλος

Επιμελήτρια Μπαλέτου
Εύη Καρπούζη

Φυσικοθεραπευτές
Θανάσης Καινούργιος
Έντουαρτ Κατσικιάν

Α' Χορευτές
Ελεάνα Ανδρεούδη
Αιμιλία Γάσπαρη
Ευρυδίκη Ισαακίδου
Σταυρούλα Καμπουράκη
Μαρία Κουσουνή
Νατάσσα Σιούτα
Αλίνα Στεργιανού
Γιώργος Βαρβαριώτης
Nτανίλο Zέκα
Βαγγέλης Μπίκος
Aλεξάντερ Nέσκωβ
Στράτος Παπανούσης
Ίγκορ Σιάτζκο

Σολίστ
Ηώ Καλοχρήστου
Μάνια Καραβασίλη
Βανέσα Κούρκουλου
Δήμητρα Λαούδη
Χριστίνα Μακρίδου
Πόπη Σακελλαροπούλου
Μήτση Στεργιανού
Γεωργία Τρίτση
Αγάπιος Αγαπιάδης
Στέλιος Κατωπόδης
Αντώνης Κορούτης
Βιορέλ Μπερίντε

Κορυφαίοι
Άννα Φράγκου
Φώτης Διαμαντόπουλος
Μπλέντι Λατίφι
Γιάννης Μπενέτος
Έκτωρ Μπολλάνο
Μιχάλης-Φλωριάν Παππάς

Corps de ballet
Κλεοπάτρα Ανερούσου
Αθηνά Βρούβα
Όλγα Ζουρμπινά
Εύη Καρπούζη
Ιβάνα Κατσούλα
Έλενα Κέκκου
Ελένη Κλάδου
Αβροκόμη Κλουκίνα
Μάγδα Κούκου-Φέρρα
Μαργαρίτα Κώστογλου
Δέσποινα Μπισμπίκη
Βίκυ Μπούρχα
Αγιούκα Νίττα
Ελευθερία Στάμου
Ζωή Σχοινοπλοκάκη
Βίκυ Τσιρογιάννη
Αριάδνη Φιλιππάκη
Γιάννης Λάβνερ
Ευάγγελος Λαφάρας
Γιάννης Μητράκης
Νίκος Μοσχής
Εσμεράλντο Μπίτρο
Τζορντάνο Μπότσα
Έλτον Ντιμρότσι
Ιλίρ Σίπρι
Θανάσης Σολωμός
Δημήτρης Φέρρας


ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

Διευθυντής Καλλιτεχνικού
Συντονισμού & Διανομών
Παναγής Παγουλάτος

Διευθύντρια Παραγωγής ΕΛΣ
& Αναπληρώτρια Διευθύντρια
Εναλλακτικής Σκηνής

Στέλλα Αγγελέτου

Ειδικός Καλλιτεχνικός Συνεργάτης
Γιώργος Μάτσκαρης

Καλλιτεχνική Συνεργάτιδα
Μαρία Μεταξάκη

Καλλιτεχνική Συντονίστρια

Σταυρούλα Μπαρούτσα

Μουσική Σύμβουλος Διανομών
Σοφία Ταμβακοπούλου

Συνεργάτιδα Καλλιτεχνικού Διευθυντή
Αγγελική Κεραμίδα

Συνεργάτιδα Διευθυντή
Καλλιτεχνικού Συντονισμού
& Διανομών

Ευτυχία Βλάχου

Συνεργάτις Διεύθυνσης Παραγωγής /
Υπεύθυνη Φιλοξενίας
Κατερίνα Σίνου

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΣΚΗΝΗΣ

Διευθύντρια Σκηνής
Κατερίνα Πετσατώδη

Μουσική Προετοιμασία Μονωδών
Χρύσανθος Αλησάφης
Ειρήνη Αντωνιάδου
Νίκος Βασιλείου
Φρίξος Μόρτζος
Μαρία Νεοφυτίδου
Σοφία Ταμβακοπούλου
Δόμνα Χάλαρη

Μουσική Προετοιμασία
Χορωδίας
Ερμιόνη Νάστου

Μουσικοί Συνοδοί
Μπαλέτου-Πιανίστες

Έρις Μουστίδη-Μελωγιαννίδη
Αναστάσιος Χαμηλάκης

Μουσικοί Συνοδοί Σχολής
Χορού-Πιανίστες

Ευρυδίκη Αμπάλοβα
Γιελκίτσα Καράνοβιτς
Θοδωρής Ρέγκλης

Ενορχηστρωτής-Υπεύθυνος
Μουσικής Βιβλιοθήκης

Γιάννης Μπελώνης

Επιμελητής Μουσικού
Υλικού Oρχήστρας

Διονύσης Βουδούρης

Μουσικός Σύμβουλος-Ενορχηστρωτής

Νέστωρ Ταίηλορ

Καλλιτεχνικός Συνεργάτης Μουσικής Βιβλιοθήκης
και Αρχειακών Συλλογών

Δημήτρης Οικονομόπουλος

Καλλιτεχνικός Σύμβουλος - 
Υπεύθυνος Ραδιοφωνικών
Εκπομπών

Νίκος Ξανθούλης

Βοηθός Διεύθυνσης Σκηνής
Γιώργος Δούμος

Βοηθός Σκηνοθέτη
Ίων Kεσούλης

Oδηγοί Σκηνής
Μαρίνα Βαφειάδη
Φανή Γκάρτζου
Βίβιαν Μελά
Ράια Τσακηρίδη

Επιμελητής Oρχήστρας
Κώστας Μάτσικας

Επιμελητής Χορωδίας
Γιάννης Δήμογλου

Μουσικό Υποβολείο, Υπέρτιτλοι
Εύη Σταφέτα

Τμήμα ήχου, ηχοενίσχυσης και ηχοληψίας

Προϊστάμενος
Γεώργιος Ρεκούτης

Υπεύθυνος Εικόνας και Ειδικών Προγραμμάτων
Χρήστος Τσακηρίδης


ΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

Νομικός Σύμβουλος
Γιώργος Καραζάνος

Νομική Συνεργάτιδα
Γιούλη Παπούλια



Ανώτερη Επαγγελματική
Σχολή Χορού ΕΛΣ


Διευθυντής
Γιάννης Ντοντσάκης

Βοηθός Διευθυντή
Μαρία Καραλή

Επιμελήτρια
Άλκηστις Λαλά

Καθηγητές επαγγελματικών
& Προπαρασκευαστικών

Τμημάτων
Μυρτώ Γράψα
Κέλλη Ζαμπέλα
Γιάννης Ζαρώτης
Θανάσης Καινούργιος
Αθανασία Κανελλοπούλου
Μαρία Κουσουνή
Βαγγέλης Μπίκος
Ελένη Κλάδου
Γιάννης Ντοντσάκης
Δήμητρα Σβήγκου
Μήτση Στεργιανού
Αγγελική Σίμου
Θανάσης Σολωμός
Νέστωρ Ταίηλορ
Έλενα Τοπαλίδου
Στεριανή Τσιντζιλώνη
Aναστασία Χαρμαντά
Λυδία Κάγιου
Άλκηστις Λαλά
Θεμιστοκλής Παυλής
Γιάννης Τσιγκρής
Αριάδνη Φιλιππακη

Συνεργάτις Καθηγήτρια
Λίντα Καπετανέα


Εκπαιδευτικά Προγράμματα /
Εκπαιδευτικές και Κοινωνικές Δράσεις

Συντονίστρια

Εύη Νάκου

Καλλιτεχνική Συντονίστρια
Παραγωγής
Εύα Καρτερού

Συνεργάτιδες
Ντίνα Στράνη
Θάλεια-Μαρί Παπαδοπούλου

Υπεύθυνη Δημοσίων Σχέσεων
Λυδία Αγγελοπούλου


ΤOΜΕΑΣ
ΔΡΑΜΑΤOΛOΓΙΑΣ


Υπεύθυνος
Νίκος Α. Δοντάς

Συνεργάτιδα Μουσικολόγος /
Υπεύθυνη Εικονικού Μουσείου

Σοφία Κομποτιάτη

Συνεργάτιδα
Φοίβη Παπαγιαννίδη

Επιμέλεια Κειμένων
Δημήτρης Καραδήμας

Μετάφραση στα Αγγλικά
Αγγελική Μπούρα


ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΒΟΛΗΣ
ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Διευθυντής Προβολής,
Επικοινωνίας, Τύπου και ΜΜΕ

Βασίλης Λούρας

Υπεύθυνη Δημοσίων Σχέσεων

Ηώ Καλοχρήστου


Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων,
Προβολής, Επικοινωνίας και ΜΜΕ

Φοίβη Παπαγιαννίδη
Χρύσα Σαμοΐλη-Γιαννοπούλου


Καλλιτεχνική Συνεργάτιδα Προβολής,
Επικοινωνίας και ΜΜΕ

Ηώ Καλοχρήστου

Υποδοχή Επισήμων
Λυδία Αγγελοπούλου

Oμαδικές Πωλήσεις
Βίκυ Πανάγου


ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙOΙΚΗΤΙΚΩΝ
ΚΑΙ OΙΚOΝOΜΙΚΩΝ
ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ


Οικονομική - Διοικητική
Διευθύντρια

Μαρία Ανεστοπούλου

Υπεύθυνος Διοικητικών
Υπηρεσιών και Προσωπικού

Κοσμάς Κοσμάς

Πρωτόκολλο
Χαρά Στεφανή

Υπεύθυνος Τμήματος
Συμβάσεων

Δημήτρης Σταυρόπουλος

Τμήμα Συμβάσεων
Βάσω Βουγογιαννοπούλου
Γιάννης Κόνας

Υπεύθυνη Τμήματος
Γραμματείας

Λίνα Στάμου

Τμήμα Γραμματείας
Δέσποινα Δάσκα
Μίνα Ζαφείρη-Βλαχάκη


Επιμελητές
Αβραάμ Καραμέρος
Γιάννης Τσίτσικας

Υπεύθυνη Oικονομικών
Υπηρεσιών

Σοφία Βογιατζίδου

Λογιστήριο
Κατερίνα Γερογιάννη (Λογίστρια)
Βαρβάρα Δάσκα (Βοηθός λογιστή)
Ευθύμιος Καρυαμπάς (Λογιστής)
Δημήτρης Σκορδούμπλας (Λογιστής)

Υπεύθυνη Τμήματος Προμηθειών
Τότα Πρίτσα

Τμήμα Προμηθειών
Αναστασία Δημητρίου
Αλέξανδρος Ζάχος
Ευαγγελία Μπαρούμα
Θοδωρής Σερεντέλλος
Αθανασία Τομαρά

Υπεύθυνη Μισθοδοσίας
Ελένη Θεοχαροπούλου

Τμήμα Μισθοδοσίας
Αγγελική Θεοχαροπούλου

Υπεύθυνος Τμήματος
Καταχώρησης Δεδομένων

Παναγιώτης Δήμου

Τμήμα Καταχώρησης Δεδομένων
Άννα Παπαδοπούλου
Κλεοπάτρα Σπανού
Κυριακή Σπυροπούλου

Υπεύθυνος Ταμείου

Γιώργος Τσιτούρας

Υπεύθυνος Πληροφορικής
και Τεχνικής Υποστήριξης Η/Υ

Δημήτρης Ζαφειρόπουλος

Συνεργάτες Τμήματος
Πληροφορικής και Τεχνικής
Υποστήριξης Η/Υ

Ηλίας Ευθυμίου
Γιώργος Κωνσταντόπουλος

Υπεύθυνος Τομέα
Κτιριακών Εγκαταστάσεων,
Υπεύθυνος Θεάτρου Oλύμπια,
Φυλάκων και Καθαριστριών

Ιωάννης Μητρόπουλος

Βοηθός Υπευθύνου Φυλάκων και Καθαριστριών
Θεολόγος Καρτάλης

Γραμματεία Διοικητικού Συμβουλίου
Αγγελική Κλάδου

Γραμματέας Oρχήστρας
Μαρία Αγγελοπούλου

Γραμματέας Διεύθυνσης Σκηνής
Κωνσταντίνα Βερώνη

Γραφείο Αναπτυξιακών
Προγραμμάτων

Ευαγγελία Ξανθοπούλου

Υπεύθυνη Συνεργασιών

Κλεοπάτρα Σπανού

Υπεύθυνη Περιοδειών
Αστερία Σαμουελιάν

Υποδοχή - Φιλοξενία
Καλλιτεχνών

Εύη Τσεκούρα

Τμήμα Αρχειακών Συλλογών

Διαχείριση Συλλογών

Μίνα Σουλάντζου


ΤΕΧΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ


Καλλιτεχνικός-Τεχνικός Συντονιστής
Σωκράτης Δαλαμάγκας

Αναπληρώτρια Καλλιτεχνικού-Τεχνικού
Συντονιστή
Τζένη Νομικού

Βοηθός Καλλιτεχνικού-Τεχνικού
Συντονιστή
Καλλιόπη Τσιάμη

Γραμματεία Τεχνικής Διεύθυνσης
Μαλένα Τραγανάκη

Τμήμα Παραγωγής

Συντονισμός Σκηνογραφικού Τμήματος
Κωνσταντίνος Θεοφάνης

Παραγωγή Σκηνικών
Κωνσταντίνος Θεοφάνης
Βασιλική Παπαδοπούλου

Σχεδιασμός - Μελέτη Κατασκευής
Σκηνικών
Σταύρος Καλημέρης

Συντονισμός Ενδυματολογικού
Τμήματος
Χρυσάνθη Ψαροπούλου

Καλλιτεχνική επιμέλεια
κατασκευής κοστουμιών

Σοφία Μενδρινού

Παραγωγή Κοστουμιών
Ντίνα Αντωνοπούλου
Ευάγγελος Μαντζαβίνος
Χρυσάνθη Ψαροπούλου

Επιμέλεια Φροντιστηριακού Υλικού
Ανεστίνα Αργυροπούλου

Υπεύθυνη Ραπτικού
Συνεργείου

Σταυρούλα Παμπουχίδου

Υπεύθυνος Ραφής Καπέλων
Αλέξανδρος Ντακιούς

Υπεύθυνη Βεστιαρίου
Ευαγγελία Κατσαρή

Υπεύθυνος Κομμώσεων,
Περουκών και Μακιγιάζ

Παύλος Κατσιμίχας

Υπεύθυνη Βεστιαρίου
Θεάτρου και Ενδυτριών

Αθανασία Πασχάλη

Τμήμα Σκηνής

Υπεύθυνοι Μηχανικών Σκηνής

Κωνσταντίνος Μπαρούνης
Χρήστος Πιτατζής
Αλέξανδρος Τσέρης

Υπεύθυνοι Ηλεκτρολόγων
και Φωτιστών

Δημήτριος Κουτάς
Ελευθέριος Μπάνος

Υπεύθυνοι Φροντιστών
Ιλίρ Κουιτζίου
Κυριάκος Κουρκούτης


Τμήμα Κατασκευών

Υπεύθυνος Ξυλουργείου
Δημήτρης Κηρύκος

Υπεύθυνος Σιδηροκατασκευαστών
Ευθύμιος Μώρης

Υπεύθυνη Κατασκευών
Φροντιστηρίου

Αθανασία Βακίδου

Υπεύθυνος Πλαστικών Ζωγράφων
Ιωακείμ Σαρρής

Ζωγράφοι
Αντώνιος Λάριος
Γιώργος Ράπτης

Υπεύθυνος Γενικών
Καθηκόντων και Oδηγών

Κώστας Γεωργουσόπουλος

Υπεύθυνος Αποθήκευσης &
Καταλογογράφησης Σκηνικών

Ευάγγελος Ταπρατζής

Τμήμα Κτιριακών Εγκαταστάσεων

Υπεύθυνος Ηλεκτρολόγος
μηχανικός Η/Μ,
Τεχνικός ασφαλείας

Μιχάλης Καλομοίρης

Υπεύθυνη Μηχανολόγος
Πένυ Μαλτέζου

Υπεύθυνος Ηλεκτρολόγων
Συντήρησης Θεάτρου

Θεόδωρος Ρίζος
ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΚΟΡΥΦΗ ΣΕΛΙΔΑΣ